Collection: Wax Melts - 2 oz
Our 2 1/2" diameter melts come in 6 wedges so you can control the amount of scent or even mix them! Remove wax from plastic clamshell and melt in a tealight warmer or a UL listed wax warmer for approved for wax melts.
Hand poured; variations may occur.

-
Sugar Cookie 2oz wax melts
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $6.00 USD -
Spiced Caramel Coffee 2oz wax melts
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $6.00 USD -
Cinnamon Vanilla 2oz wax melts
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $6.00 USD -
Clean Sheets 2oz wax melts
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $6.00 USD -
Pumpkin Spice 2oz wax melts
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $6.00 USD -
Autumn Walk 2oz wax melts
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $6.00 USD -
Spiced Vanilla 2oz wax melts
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $6.00 USD -
Mulled Cider 2oz wax melts
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $6.00 USD -
Huckleberry Wine 2oz wax melts
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $6.00 USD -
Orange Blossoms 2oz wax melts
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $6.00 USD -
French Vanilla 2oz wax melts
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $6.00 USD -
Bubble Bath 2oz wax melts
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $6.00 USD -
Mrs. Claus's Kitchen 2oz wax melts
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $6.00 USD -
Days of Christmas 2oz wax melts
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $6.00 USD -
Mistletoe 2oz wax melts
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $6.00 USD -
Holiday Wreath 2oz wax melts
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $6.00 USD